Acer Nitro - dobry czy coś więcej?

Laptopy do gier Zostaw komentarz

fot. Acer.com

fot. Acer.com

Seria Acer Nitro kierowana jest do użytkowników, którzy chcieliby od czasu do czasu pograć na laptopie w najnowsze gry, ale przy tym nie posiadają gigantycznych pieniędzy. W tej sytuacji to właśnie Acer przygotował dla nich wręcz idealną propozycję.

Dobry stosunek ceny do jakości

Laptopy Acer Nitro to nazwa całej serii różnego rodzaju komputerów. Różnią się one pomiędzy sobą stylistyką oraz samymi parametrami. Łączy je jednak jedna cecha - doskonały stosunek ceny do jakości. Nie ma tutaj mowy, aby którykolwiek z dostępnych w serii komputerów był zbyt drogi w stosunku do osiągów. Dzięki temu kupno tego typu sprzętu jest znacznie prostsze.

Wydajność w grach

Każdy z komputerów z serii Acer Nitro cechuje się wydajnością wystarczającą do tego, aby komfortowo grać w praktycznie wszystkie najnowsze produkcje. Niektóre z nich oczywiście na najwyższych detalach będą “przycinały”, jednak po zmniejszeniu detali i rozdzielczości rozgrywka będzie w pełni komfortowa. Dla większości osób będzie to więc w zupełności wystarczające do tego, aby nazwać komputery z tej serii bardzo interesującymi.

Wykonanie

Podobnie jak w innych seriach, tak i w tej Acer zadbał o to, aby komputery były wykonane bardzo dobrze. Obudowy wykonane są co prawda z plastiku, ale jest on przyjemny w dotyku, a dzięki dobremu spasowaniu nic nie skrzypi podczas normalnego użytkowania. Plastik również nie ugina się bardzo mocno pod naciskiem. Całość wykonania jest więc jak najbardziej na plus.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj