Lenovo IdeaCentre Y900 - dobry wybór dla gracza

Lenovo IdeaCentre Zostaw komentarz

Lenovo IdeaCentre Y900 to komputer stworzony z myślą o graczach, którzy szukają urządzenia ponadprzeciętnie wydajnego, który pozwoliłby na wielogodzinne rozgrywki w ulubione gry komputerowe

fot. kuzniewski.pl

Lenovo IdeaCentre Y900 to komputer stworzony z myślą o graczach, którzy szukają urządzenia ponadprzeciętnie wydajnego, który pozwoliłby na wielogodzinne rozgrywki w ulubione gry komputerowe. Jest to komputer o tradycyjnym wyglądzie, jest to skrzynka o standardowych wymiarach, ze wstawkami na froncie i górnej części obudowy.
Lenovo IdeaCentre Y900 (http://www.gameragon.pl/k2107,desktopy-lenovo-ideacentre-y900.html) wygląda stylowo, mimo że jego obudowa została wykonana z plastiku. Przycisk włączający urządzenie znajduje się między górną pokrywą obudowy a panelem frontowym. Po prawej stronie komputera producent umieścił wykonaną z blachy boczną ściankę. Z drugiej strony znajduje się okienko o przezroczystej fakturze, dalej widoczna jest kartka wentylacyjna. Wewnątrz komputera znajduje się ciekawe podświetlenie w czerwonej kolorystyce. Czerwony kolor jest charakterystyczny dla większości komputerów tworzonych z myślą o graczach.

Diody LED producent umieścił na wentylatorze obok portów na radiatorze. Karta graficzna została natomiast podświetlona na zielono. Efekt wizualny nie jest przesadzony, widać, że design jest dobrze przemyślany. Konstrukcja jest solidna, materiały użyte do jej wykonania są wysokiej jakości. Wszystkie elementy są dobrze spasowane, sprzęt można rozbudować, co jest kluczowe w komputerze dla graczy. Sprzęt daje możliwość skorzystania z drugiego złącza PCI-Express, to umożliwia podłączenie dodatkowe karty graficznej. Pamięć RAM Lenovo IdeaCentre Y900 można rozszerzyć nawet do 32 GB. Miejsca na dane na pewno nie zabraknie.

Omawiany sprzęt dostał jeden z najmocniejszych procesorów Skylake Core i7-6700K taktowany częstotliwością 4.0 GHz. Konfigurację uzupełnia karta graficzna GeForce GTX 980, takie parametry sprawiają, że komputer jest w stanie odtworzyć każdą najnowszą grę w zadowalającej płynności i jakości. Na wyposażeniu znajdziemy także moduły DDR4 oraz 16 GB pamięci RAM. Poza tym komputer wyposażono w moduł Wi-Fi, co powoli zaczyna stawać się standardem w pecetach gamingowych.

Lenovo ideacentre Y900 to wysokiej jakości sprzęt, który będzie w stanie zadowolić niejednego gracza. Oferuje zadowalającą jakość obrazu, wydajność, daje możliwość rozbudowy, także nie można mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Osoby, które szukają dobre sprzętu stacjonarnego, powinny rozważyć ten sprzęt, ponieważ daje naprawdę dużo możliwości.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj