L590 - kolejna edycja z serii ThinkPad

Lenovo ThinkPad, Lenovo ThinkPad Yoga, laptopy Lenovo Zostaw komentarz

Obraz z psref.lenovo.com

Obraz z psref.lenovo.com

Lenovo ThinkPad L590 jest biznesowym laptopem (www.kuzniewski.pl). Posiada on bardzo dobre parametry, wśród których można wyróżnić: 4-rdzeniowy procesor, system operacyjny Windows 10 Professional oraz zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics 620. Mocnym punktem tego urządzenia jest matryca w wariancie IPS. Charakteryzuje się ona szerokimi kątami widzenia. Dodatkowo matryca bardzo dobrze odwzorowuje kolory. Jest ona matowa, więc dobrze sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Taka matryca sprawdza się również w pomieszczeniach, w których emitowane są różne źródła światła. Nie ma wówczas efektu lśnienia ani refleksów świetlnych.

Lenovo ThinkPad L590 i jego konfiguracje

Model ten występuje w konfiguracji z 8 gb oraz 32 gb. Pojemność dysku wynosi 256 gb. W zależności od konfiguracji, model ten może występować w wersji z procesorem Intel Core i5 826U lub Intel Core i7 8565U. 4-rdzeniowy procesor wykazuje również działanie energooszczędne. Ekran posiada przekątną 15,6 cali. Urządzenie to jest lekkie jak na swoje parametry, jego waga wynosi 2 kg. Warto zaznaczyć, że razie potrzeby, użytkownik komputera może podłączyć dodatkowo zewnętrzny monitor. W tym celu można skorzystać z wejścia HDMI bądź ze stacji dokującej.

Akumulator litowo-polimerowy pozwala pracować na urządzeniu nawet 660 minut. Pracować można na komputerze w dzień i w nocy, a to za sprawą ekskluzywnej, podświetlanej klawiatury. Dodatkowo, jak pozostałe urządzenia typu ThinkPad, ten komputer wyposażony jest w czuły i funkcjonalny trackpoint, który jest kompatybilny z touchpadem. Model ten obsługuje kartę pamięci microSD, posiada łącze Bluetooth oraz wejście WLAN. Urządzenie to wyróżnia się także wzmocnioną konstrukcją.

Mocnym punktem Lenovo ThinkPad L590 jest czytnik linii papilarnych. To funkcjonalne narzędzie jest niezastąpione w branży biznesowej. Dzięki czytnikowi dane są lepiej i efektywniej chronione. Dodatkowo, komputer posiada układ szyfrowania TPM, który pozwala bezpiecznie przechowywać certyfikaty oraz hasła. W tym komputerze znajduje się także wbudowana kamerka o wartości 1,0 MPix. W ramach podsumowania warto pamiętać, że model ten:

  • wyposażony jest w system Windows 10 Pro,
  • posiada dysk SSD z ilością 256 GB,
  • ekran IPS,
  • matową matrycę.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj