ThinkPad X1 Yoga 4, czyli wszechstronny sprzęt dla bardzo wymagających

Lenovo ThinkPad, Lenovo ThinkPad Yoga, laptopy Lenovo Zostaw komentarz

Obraz z psref.lenovo.com

Obraz z psref.lenovo.com

ThinkPad X1 to prestiżowe i wydajne ultrabooki stworzone z myślą o wykorzystaniu ich w biznesie. To sprzęt z najwyższej półki. Określenie Yoga oznacza możliwość zmienienia laptopa w tablet. To topowe urządzenie 2w1. Czwarta generacja ThinkPad X1 Yoga zainteresuje osoby, które mają bardzo wysokie wymagania wobec laptopów.

Czym wyróżnia się ten ultrabook Lenovo?

lenovo-laptop-thinkpad-e585-gallery-01Już z samej nazwy wyczytać można najważniejsze zalety tego urządzenia. Jest to sprzęt Lenovo, cienki, bardzo wydajny, zaawansowany technologicznie i służący także jako tablet. To wszystko wyróżnia modele z serii Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4, ale takich dobrych cech jest jeszcze więcej. Smukłość sprzętu to zarazem i jego lekkość. To dobry wybór na sprzęt mobilny także z uwagi na swoje rozmiary. Atutem 4. generacji jest aluminiowa obudowa. Wiąże się to z zapewnieniem większej solidności, ale też zapewnia większą przyjemność posiadania tego ultrabooka. Oznacza to także większą prestiżowość urządzenia. Dla wielu osób jest to bardzo ważny atut. To wszystko czyni z ThinkPad X1 Yoga 4 sprzęt budzący duże zainteresowanie. Nie da się nie zwrócić uwagi na sprzęt, który jest:

  • bardzo wydajny,
  • cienki i lekki,
  • konwertowalny,
  • z metalową obudową.

Najważniejsze informacje o ThinkPad X1 Yoga 4

Ten ultrabook 2w1 może mieć do 2 TB pamięci (dysk SSD). Charakteryzują go też nowoczesne procesory Intel Core Whiskey Lake i do 16 GB RAM. Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 jest wydajnym sprzętem (https://www.kuzniewski.pl/k4339,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-x-thinkpad-x1-yoga-thinkpad-x1-yoga-4.html). To, że pracuje się na nim dobrze, jest też zasługą dobrej jakości wyświetlacza oraz wygodnej w użyciu klawiatury. Ekran ma przekątną 14 cali. Są różne opcje co do jego rozdzielczości. W ThinkPad X1 Yoga 4 są do dyspozycji różne dodatki i ważne funkcje. Są np. czytnik linii papilarnych oraz kamera IR. Zaletą jest też spora ilość portów. Jest wejście na słuchawki 3,5 mm, USB i inne popularne złącza.

Różne cechy mogą być dla kogoś tymi, które zachęcą do zakupu. Dla wielu klientów biznesowych kluczowe jest połączenie zalet: zaawansowanie technologiczne, laptop konwertowalny, metalowa obudowa. Nie bez znaczenia jest też, jak Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 się prezentuje. Jego elegancja to zasługa materiału obudowy, kształtu laptopa, jego cienkości i niedużych rozmiarów. Spodoba się nawet bardzo wymagającym biznesmenom.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj