ThinkPad X390 Yoga idealny do zaawansowanych zadań

Lenovo ThinkPad, Lenovo ThinkPad Yoga, laptopy Lenovo Zostaw komentarz

Obraz z news.lenovo.com

Obraz z news.lenovo.com

Konwertowalne urządzenia coraz częściej można spotkać w branży IT. Ultrabooki łączą w sobie cechy mobilnych tabletów oraz laptopów. Są one z reguły bardzo smukłe i lekkie, oferują one duże możliwości systemowe. Przykładem takiego urządzenia jest ThinkPad Yoga. Model ten działa na wysokiej jakości procesorach Intel Whiskey Lake, pozwalają one zaoszczędzić energię. Te mocno wyspecjalizowane procesory mają dużą wydajność. Ten kowertowalny sprzęt pracuje na systemie Windows 10 Professional. Urządzenie to jest niezwykle lekkie i mobilne, waży 1,32 kg. Model ten posiada 13,3 cali, matryca dostępna jest w wymiarze Full HD.

ThinkPad X390 Yoga - hybrydowy, mobilny ultrabook

Hybrydowy ultrabook obsługiwany jest przez kartę graficzną Intel UHD Graphics 620, która wykonuje większość obliczeń danych (więcej). Dodatkowo, ten sprzęt wyposażony jest w dysk twardy SSD, który zapewnia bardzo dużą wydajność. Lenovo dostępny jest w dwóch konfiguracjach. Jedna posiada 256 gb, a druga ma 512 gb. Dodatkowo, na stanie urządzenia znajdują się dwa głośniki i wbudowany mikrofon. Komputer ten obsługuje karty micro SD. Model ten wyposażony jest także w cztery porty usb.

Lenovo ThinkPad X390 Yoga wyposażony jest w touchpad oraz trackpoint. Te funkcjonalności znajdują się w modelach biznesowych firmy Lenovo. Dodatkowo, model ten posiada elegancką, podświetlaną klawiaturę. Diody ledowe dają efektowne światło. Dzięki nim można pracować na urządzeniu również późną porą dnia. Model ten wyposażony jest również w najbardziej zaawansowaną konstrukcję, czyli w matrycę IPS. Dodatkowo, konstrukcja urządzenia jest zabezpieczona przed uszkodzeniem. Komputer Lenovo ThinkPad X390 Yoga:

  • jest multimedialny,
  • konwertowalny,
  • hybrydowy,
  • ultra-mobilny,
  • dotykowy,
  • bardzo wydajny.

Za bezpieczeństwo danych odpowiada czytnik linii papilarnych, znajdujący się na wyposażeniu komputera. Oferuje on wygodne logowanie się do komputera, bez konieczności wpisywania długiego hasła. Ten mobilny, hybrydowy ThinkPad zapewnia również bezpieczeństwo dzięki układowi szyfrowania TPM. Funkcjonalność ta ceniona jest w szczególności w biznesie, gdyż pozwala ona bezpiecznie przechowywać na przykład klucze kryptograficzne, hasła systemowe oraz certyfikaty.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj